Архів сайта |
Лютий 2024 (7) Грудень 2023 (4) Травень 2023 (2) Квітень 2023 (11) Березень 2023 (14) |
Постійна комісія з питань антикорупційної діяльності, правопорядку, регламенту, депутатської діяльності, етики, законності та зв’язку з засобами масової інформації
ЛЕСКОВ Валерій Олександрович – голова комісії
ЛОГІН Ілля Васильович – заступник голови комісії
ГОРОБЕЦЬ Михайло Володимирович – секретар комісії
ПОВАДЮК Олександр Олегович
РОЖКОВ Олег Миколайович
ПОЛІЩУК Дмитро Анатолійович
БЛОНСЬКИЙ Віталій Васильович
ЛИТВИНЮК Микола Миколайович
Постійна комісія з питань економічної політики, бюджету, фінансів, торгівлі, розвитку середнього та малого бізнесу
– голова комісії
СОВА Тетяна Володимирівна – заступник голови комісії
ВАВРИНЧУК Сергій Михайлович – секретар комісії
ЛАКУСТА Андрій Михайлович
ЯЩУК Віктор Володимирович
МЕЛЬНИК Юрій Володимирович
ПОПОВ Олександр Васильович
БАНДИРСЬКИЙ Віталій Анатолійович
МАТВЄЙЦЕВА Олена Тадеушівна
КУЛИК Тетяна Михайлівна
ГЕРЕГА Ігор Леонідович
КОВАЛЬЧУК Олена Вікторівна
Постійна комісія з питань гуманітарної та соціальної політики
СТРІЛЕЦЬКА Людмила Володимирівна – голова комісії
БАБИН Віктор Петрович – заступник голови комісії
РОГАТЮК Валентина Олександрівна – секретар комісії
РЕПЧОНОК Галина Вікторівна
КОСТЮК Олександр Олександрович
ПРОКОПОВ Олександр Вікторович
АНТОШКОВА Наталія Анатоліївна
ГАРБУЗЮК Валерій Валерійович
МИКИТЮК Віталіна Вікторівна
БОЛОТНІКОВА Олена Олександрівна
Постійна комісія з питань земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та агропромислового розвитку
ДАНІЛОВА Оксана Леонідівна – голова комісії
ЗОЗУЛЯ Тарас Сергійович – заступник голови комісії
БОРТНИК Сергій Сергійович – секретар комісії
ЧОРНІЄВИЧ Олександр Богданович
ЛУКАШУК Андрій Олегович
ГРАЧУК Юрій Дмитрович
КОЗАК Анатолій Сергійович
ПЕТРИНЮК Андрій Васильович
ВОРОТНИЙ Олександр Аркадійович
НАУМЕНКО Віктор Євгенович
Постійна комісія з питань промисловості, енергетики, зв’язку, транспорту, комунального майна та роботи підприємств комунальної власності
КУЗЬМІН Петро Петрович – голова комісії
ПУХКИЙ Володимир Михайлович – заступник голови комісії
ЧЕКМАН Олена Вячеславівна – секретар комісії
КІЗЛЯР Олександр Олександрович
ДЕМЧИШЕН Максим Михайлович
БАЧИНСЬКИЙ Олександр Петрович
ВАСИЛИШИН Віктор Сергійович
ЧУМАКОВ Андрій Анатолійович
ПРИСЯЖНЮК Віталій Володимирович
ЯСЕНКО Володимир Віталійович
БАС Наталія Сергіївна
Постійна комісія з питань регіонального розвитку, реорганізації, місцевого самоврядування та децентралізації
ГІДЖЕЛІЦЬКИЙ Ігор Казимірович – голова комісії
МЕЛЬНИЧУК Ігор Олегович – заступник голови комісії
ЗДАНЕВИЧ Лариса Іванівна – секретар комісії
БОГАЧУК Володимир Якович
ДЕМКІВ Олексій Михайлович
ДУМАНОВСЬКА Ірина Леонідівна
ЄФАНОВ Юрій Павлович
ПАЗЮК Сергій Миколайович
СІНЕРУК Тарас Вікторович